Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
17-04-2012
Wymiana windy
10 kwietnia rozpoczęły się prace przy wymianie windy przy ulicy Stablewskiego 6B. Potrwają, według planu, do 25 maja. Wymiana drugiego dźwigu, przewidziana na ten rok, przy ulicy Hetmańskiej 69 rozpocznie się niebawem.
17-04-2012
Ucięty przewód
W budynku przy ulicy Śniadeckich 30 nieznani sprawcy wycięli i ukradli odcinek przewodu elektrycznego, zasilającego budynek . Choć Spółdzielnia takim wydarzeniom zapobiec nie może, musi pokrywać koszty tego typu uszkodzeń.
17-04-2012
Posiedzenie Rady Osiedla
16 kwietnia odbędzie się posiedzenie Rady Osiedla „Łazarz”. Głównym punktem obrad będzie sprawa rozdysponowania kredytu przyznanego Spółdzielni „Grunwald” przez PKO BP w Warszawie Sprawozdanie z przebiegu obrad w następnym wydaniu „Tygodnia na Osiedlu”
17-04-2012
Ogłoszenia
Na dziesiątkach słupów od latarni, drzew, w zakamarkach klatek schodowych znaleźć można malownicze – na swój sposób -grona przeróżnych ogłoszeń. Ogłoszenia są wieszane – a zatem są potrzebne mieszkańcom.
Postaramy się więc – możliwie szybko – uruchomić dział ogłoszeń na stronie internetowej Osiedla. Będą bezpłatne dla spółdzielców i bardzo tanie dla firm, działających na Osiedlu „Łazarz”
17-04-2012
Nowa pracownica administracji
Od trzeciego kwietnia w Administracji Osiedla przybyła nowa pracownica – Kamila Bartoszewicz. Została przyjęta, gdyż 30 marca odeszła na emeryturę pani Irena Drozd. Nie jest to więc zwiększenie liczby pracowników Administracji
(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.