Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
21-01-2015
Trzy topole
Trzy topole

Za zgodą Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Poznania zostały wycięte trzy topole, które zagrażały bezpieczeństwu mieszkańców budynku przy ulicy Głogowskiej 91 A-C.


20-01-2015
Zebranie Rady Osiedla

W poniedziałek 19 stycznia 2015 roku odbyło się w Klubie Krąg pierwsze w nowym roku posiedzenie plenarne Rady Osiedla „Łazarz” Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald”. Większość punktów porządku obrad dotyczyła spraw związanych z lokalami użytkowymi znajdującymi się w zasobach naszego osiedla. Omówiono także planowane w najblizszym czasie prace remontowe.


19-01-2015
O likwidacji piecyków gazowych i ... nie tylko
O likwidacji piecyków gazowych i ...  nie tylko

"Zależy mi na likwidacji junkersów" tak portal lazarz.pl zatytułował  rozmowę z panem Zdzisławem Nowakiem, "nowym" kierownikiem Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald. Wywiad został opublikowaną na stronach portalu w minioną niedzielę w godzinach rannych, wywołując z miejsca, spore zainteresowanie internautów.  


16-01-2015
Certyfikat energetyczny
Certyfikat energetyczny

W roku 2015 Administracja Osiedla Łazarz zobowiązana jest wykonać świadectwa charakterystyki energetycznej budynku (certyfikat energetyczny) dla wszystkich budynków  znajdujących się w zasobach zasobów Osiedla. Obowiązek sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków wynika z przepisów Dyrektywy 2002/91/WE Parlamentu Europejskiego z dnia 16 grudnia 2002 r. w sprawie charakterystyki energetycznej budynków.  Na podstawie tej dyrektywy w Polsce zmieniono przepisy Prawa Budowlanego, a także odpowiednie przepisy wykonawcze. 


13-01-2015
Śmieciowy alert!
Śmieciowy alert!

Administracja Osiedla Łazarz konsekwentnie monituje firmę FB serwis o przestrzeganie terminów wywozu śmieci oraz usuwanie odpadów zalegających przy śmietnikach.


 


(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.