Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
03-12-2015
Nowa elewacja...

 


Dobiegają końca  rozpoczęte  w czerwcu prace związane z remontem elewacji zabytkowego budynku położonehgo przy ulicy J.J. Śniadeckich nr.nr 21, 23. Polegały one na odkuciu starego "luźnego" tynku i nałożeniu nowej nawierzchni tynkowej oraz wymalowaniu elewacji. Podczas prac zostały również wyremontowane i dnowione balkony na tym budynku.

22-11-2015
Komunikat Łazarskiego Sztabu WOŚP.
Komunikat Łazarskiego Sztabu WOŚP.

W piątek w Kręgu zainaugurował działalność Łazarski Sztab  24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na jego czele kolega Wojciech Wysocki, pełniący jednocześnie służbę instruktorską w Szczepie „Łazarz”...


Finał WOŚP, to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”.  24. Finał odbędzie się 10.01.2016 roku (czyli tak jak zawsze, w drugą niedzielę stycznia).  


16-11-2015
Rada Osiedla obradowała

W Klubie Osiedlowym Krąg, w poniedziałek szetnastego listopada 2015 roku na plenarnym posiedzeniu zebrała się Rada Osiedla „Łazarz” Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald” w Poznaniu. Rada Osiedla zatwierdziła projekt planu finansowego Osiedla na 2016r oraz planu rzeczowo – finansowego remontów na 2016r. W zebraniu wzięli udział członkowie rady oraz kierownictwo osiedla. Porządek zebrania znajdą Państwo:tutaj


04-11-2015
Rada Osiedla
Rada Osiedla

W Klubie Osiedlowym Krąg, w środę czwartego listopada 2015 roku na plenarnym posiedzeniu zebrała się Rada Osiedla „Łazarz” Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald” w Poznaniu. Rada Osiedla dokonała oceny działalności Osiedla i Klubu Osiedlowego Krąg w trzecim kwartale bieżącego roku. W zebraniu wzięli udział członkowie rady oraz kierownictwo osiedla. Porządek zebrania znajdą Państwo:tutaj. Zapraszamy także do naszej galerii.


30-10-2015
Poezja na murach
Poezja  na murach

Po Jeżycach i Wildzie przyszła kolej na Łazarz - także i tu na murach kamienic przy rynku Łazarskim oraz Lodowej i Stablewskiego pojawiły się murale z wierszami. Na ścianach budynków przy zbiegu Rynku Łazarskiego i Lodowej oraz Lodowej i Stablewskiego możemy przeczytać  fragment wiersza Krystyny Mikobędzkiej "Jestem do znikania" oraz tekst stworzony przez samych mieszkańców.  Szczególnie  ciekawym wydaje się być wiersz Tomka Genowa, powstały w wyniku rozmów na Rynku Łazarskim.


(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.