Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Budynki

Dmowskiego 2A, 4, 6

Rok budowy: 1965
Mieszkania: 32

Opis konstrukcji i wykończenia budynku:

Budynek mieszkalny 4-cio kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony. Posiada 3 klatki schodowe. W budynku znajdują się piwnice przynależne do lokali mieszkalnych w budynku ul. Lodowa 5.
Ławy fundamentowe żelbetowe. Ściany piwnic zewnętrzne i wewnętrzne środkowo - podłużne betonowe wylewane. Pozostałe z cegły pełnej. Ściany nadziemia z cegły pełnej Ściany działowe z cegły dziurawki. Stropy prefabrykowane DZ-3. Stropodach płaski jednospadowy, wentylowany, z płyt korytkowych opartych na ściankach ażurowych, pokryty papą. Klatki schodowe wykonane z elementów prefabrykowanych.
Stolarka okienna i drzwiowa typowa drewniana. Posadzki w pomieszczeniach mieszkalnych z parkietu - mozaiki i lastrico w kuchniach i łazienkach. Schody lastrico. W piwnicach gładź betonowa. Mieszkania i klatki schodowe tynkowane. Piwnice bielone. Z zewnątrz budynek tynkowany z cokołem z płukanego lastrico. Rynny, rury spustowe i zewnętrzne parapety z blachy ocynkowanej.
Budynek wyposażony jest w następujące instalacje: centralnego ogrzewania zdalaczynną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową, energii elektrycznej, telefoniczną, telewizji kablowej i domofonową.

Charakterystyka liczbowa budynku:

Kubatura budynku 6845 m3
Powierzchnia zabudowy 493,7 m2
Liczba mieszkań 32
Powierzchnia użytkowa lokali 1359,9 m2
Powierzchnia pomieszczeń przynależnych 122,3 m2
Powierzchnia pomieszczeń przynależnych do Lodowej 5 85,9 m2
Powierzchnia wspólna 276,0 m2
Powierzchnia netto budynku 1844,1 m2

Galeria zdjęć:
(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.