Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Budynki

Lodowa 4

Rok budowy: 1962
Mieszkania: 19

Opis konstrukcji i wykończenia budynku:

Budynek mieszkalny 5-cio kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony, z usługami w parterze. Posiada 1 klatkę schodową oraz połączenie galeriami z budynkiem przy ul. Lodowej 2.
Ławy fundamentowe żelbetowe. Mury piwnic betonowe wylewane oraz z cegły ceramicznej pełnej. Układ konstrukcyjny budynku poprzeczny. Ściany nośne z cegły ceramicznej pełnej i cegły kratówki. Ściany działowe z cegły dziurawki. Ściany wypełniające z gazobetonu. Stropy prefabrykowane DMS na ścianach poprzecznych. Stropodach płaski jednospadowy, wentylowany, z płyt korytkowych opartych na ściankach ażurowych, pokryty papą. Klatki schodowe żelbetowe.
Stolarka okienna i drzwiowa typowa drewniana, w klatkach schodowych indywidualna. W lokalu użytkowym indywidualna stalowa.
Posadzki w pomieszczeniach mieszkalnych  klepka, PCV w kuchniach i lastrico w łazienkach. Podłogi komunikacji i schodów z lastrico. W piwnicach gładź betonowa. Mieszkania i klatki schodowe tynkowane. Piwnice bielone. Z zewnątrz budynek tynkowany z cokołem z płukanego lastrico. Zewnętrzne parapety okienne ceramiczne, wewnętrzne z lastrico.
Rynny i rury spustowe z blachy ocynkowanej, 2,5m od terenu rura żeliwna.
Budynek wyposażony jest w następujące instalacje: centralnego ogrzewania zdalaczynną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową, energii elektrycznej, telefoniczną, telewizji kablowej i domofonową.

Charakterystyka liczbowa budynku:

Kubatura budynku 3885 m3
Powierzchnia zabudowy 319,3 m2
Liczba mieszkań 19
Powierzchnia użytkowa lokali 1028,6 m2
Powierzchnia pomieszczeń przynależnych 97,2 m2
Powierzchnia wspólna 379,9 m2
Powierzchnia netto budynku 1505,7 m2

Galeria zdjęć:

(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.