Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Budynki

Głogowska 118-124

Rok budowy: 1967
Mieszkania: 56

Opis konstrukcji i wykończenia budynku:

Budynek mieszkalno – użytkowy, 5-cio kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony. Posiada 5 klatek schodowych. Parter zajmują lokale handlowe.
Ławy fundamentowe betonowe i żelbetowe. Ściany piwnic z cegły ceramicznej pełnej. Ściany kondygnacji nadziemnych z cegły ceramicznej pełnej i z cegły kratówki. Stropy prefabrykowane DZ-3, nad piwnicą strop Ackermana. Stropodach płaski jednospadowy, wentylowany, z płyt żelbetowych opartych na beleczkach, pokryty papą. Klatki schodowe wykonane z elementów prefabrykowanych.
Stolarka okienna i drzwiowa typowa drewniana w lokalach mieszkalnych oraz stalowa w lokalach handlowych. Posadzki lastrico w kuchniach i łazienkach. Schody lastrico. W piwnicach gładź betonowa. Mieszkania i klatki schodowe tynkowane. Piwnice bielone. Z zewnątrz budynek tynkowany tynkiem barwionym z cokołem z płukanego lastrico. Podłoga balkonów lastrico, balustrady stalowe. Rynny, rury spustowe i obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej.
Budynek wyposażony jest w następujące instalacje: centralnego ogrzewania z lokalnej kotłowni, wodociągową, kanalizacyjną, gazową, energii elektrycznej, telefoniczną, telewizji kablowej i domofonową.

Charakterystyka liczbowa budynku:

Kubatura budynku 13950 m3
Powierzchnia zabudowy 785,8 m2
Liczba mieszkań 56
Powierzchnia użytkowa lokali 2806,8 m2
Powierzchnia pomieszczeń przynależnych 290,0 m2
Powierzchnia wspólna 591,0 m2
Powierzchnia netto budynku 3687,8 m2

Galeria zdjęć:
(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.