Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
02-04-2012
Kredyt wciąż nie przyznany
Termomodernizacja "desek" rozpocznie się prawdopodobnie nieco później, niż planowano. Powodem jest brak decyzji warszawskiego banku w sprawie udzielenia kredytu naszej Spółdzielni.
02-04-2012
Kałuża
Przez długi czas przy ulicy Łukaszewicza, obok domu numer 20 stała kałuża wody z uszkodzonego wodociągu. Uszkodzenie znajdowało się poza terenem, należącym do Spółdzielni. Na powiadomienia ze strony Administracji Osiedla, "Aquanet" długo nie reagował. Ostatecznie przeciek usunięto 2 kwietnia.
02-04-2012
Emerytura
30 marca, po 36 latach pracy w Administracji Osiedla odeszła na emeryturę, serdecznie żegnana przez wszystkie koleżanki i kolegów pani Irena Drozd. Chyba każdy ze spółdzielców Osiedla załatwiał z nią jakąś sprawę. Każdy więc może potwierdzić Jej fachowość, uprzejmość i życzliwość. Niełatwo będzie ją zastąpić.
02-04-2012
Co z parkingiem na Dmowskiego?
Od ponad roku budowę bardzo potrzebnego parkingu obok "deski" przy ulicy Dmowskiego 5-7 wstrzymują czynności biurokratyczne. Obecnie główne przeszkody zostały pokonane.
02-04-2012
Awaria kanalizacji w Lewiatanie
We wtorek, 20 marca, w sklepie "Lewiatan" na rogu ulic Głogowskiej i Hetmańskiej przestała działać kanalizacja. Zatkany odpływ naprawiło Pogotowie Wod-Kan w środę około dziesiątej . Była to pierwsza tak poważna awaria w tym miejscu od piętnastu lat, czyli od momentu likwidacji restauracji "Soplica".
(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.