Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
23-04-2012
Wymiana dźwigów
Prace przy wymianie dźwigu przy Stablewskiego 6B idą pełną parą. Natomiast wymiana drugiej, przewidzianej na ten rok windy – przy ulicy Hetmańskiej 67 – odbędzie się później. Mieszkańcy tego budynku prosili o przesunięcie remontu na termin wakacyjny. Prace rozpoczną się zatem pod koniec czerwca.
23-04-2012
Wycięte drzewa
W ubiegły wtorek ekipy Zieleni Miejskiej wycięły grupę starych drzew, rosnących na rogu ulic Łukaszewicza i Stablewskiego. Przyzwyczailiśmy się do ich widoku i teraz ten narożnik wygląda trochę łyso…
23-04-2012
Smary na schodkach
Na jedenastym piętrze obu „Desek” znajdują się schodki, prowadzące do maszynowni wind. To ulubione miejsce spotkań młodzieży z okolicy. Znajduje się tam różne rzeczy, między innymi torebki po narkotykach. Ostatnio mieszkańcy jednej z klatek schodowych w budynku przy Stablewskiego 6 pokryli te schodki jakimś gęstym smarem. Ma on odstraszyć bywalców tego swoistego azylu. Czy zadziała? - trudno powiedzieć.
23-04-2012
Remont chodnika
Trwa remont chodnika przy budynku Dmowskiego 12-12A. W dalszym terminie roboty obejmą również położenie nowej nawierzchni w bramie wjazdowej.
23-04-2012
Przetargi c.d.
18 czerwca odbył się przetarg na wymianę stolarki w budynku Stablewskiego 6 A-E. Przetarg wygrała firma „Karo” Romana Karskiego. Jest to - jak pozostałe wygrywające przedsiębiorstwa - firma, pracująca na naszym Osiedlu od wielu lat. W ubiegłym roku wykonywała wymianę stolarki w budynkach, które wtedy były docieplane.
(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.