Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
10-05-2012
Raz na pięć lat...
Raz na pięć lat...Zgodnie z prawem budowlanym każdy z budynków naszego Osiedla raz na pięć lat jest poddawany gruntownemu przeglądowi technicznemu. W tym roku techniczne przeglądy pięcioletnie odbyły się w kwietniu i objęły następujące budynki: Śniadeckich od numeru 3 do 23, Głogowska 107 – 109, Krauthofera 35 i Potockiej 31 – 33.
10-05-2012
Niedzielna awaria
Niedzielna awariaZ opóźnieniem, spowodowanym „Wielką majówką” dotarła do nas wiadomość o poważnej awarii wodociągowej w domu przy ulicy Stablewskiego 16 – pod sklepem „Żabka”. 29 kwietnia, w niedzielę mieszkańcy zgłosili brak dopływu wody. Okazało się, że wylewa się ona do piwnicy, poprzez kompletnie skorodowane kolanko. Dyżurni instalatorzy, Ireneusz Sikorski i Jan Andrzejczak pracując przez pięć godzin w trudnych warunkach, w zalanej piwnicy, usunęli awarię. Mieszkańcy nie mieli wody przez cały dzień.
07-05-2012
Wymiana stolarki okiennej
Wymiana stolarki okiennej30 kwietnia rozpoczęła się wymiana stolarki na klatkach schodowych budynku przy ulicy Stablewskiego 6 A-E. Nowe okna powinny być zamontowane przed rozpoczęciem prac termomodernizacyjnych. Niestety, z powodu zwłoki spowodowanej późniejszym, niż zwykle przyznaniem kredytu bankowego, było to niemożliwe.
07-05-2012
Spalone śmietniki wyremontowane
Spalone śmietniki wyremontowaneZakończona została odbudowa spalonego niedawno pomieszczenia na śmietniki przy ulicy Kasprzaka 1. Oto, jak to miejsce wygląda obecnie. Całość kosztów musiało ponieść nasze Osiedle. Ubezpieczyciel odmówił jakichkolwiek wypłat z tytułu pożaru.
07-05-2012
Przymusowa przerwa
Przymusowa przerwaPo kilkudniowej przerwie wznowione zostały prace przy przebudowie nawierzchni jezdni w bramie budynku przy ulicy Dmowskiego 12 – 14. Przerwa była spowodowana trudnościami z wyprowadzeniem samochodów z podwórza na czas remontu.
(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.