Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
15-12-2012
Malowanie klatek.
Malowanie klatek.Mimo natłoku wielu innych prac dział techniczny Administracji Osiedla nie zapomina o odświeżaniu klatek schodowych. Prace malarskie wykonano min. W budynku przy ul. K. Potockiej nr 45 (klatki A, B i C).
14-12-2012
Wymiana bramy.
Wymiana bramy.Administracja Osiedla wymieniła zdewastowaną bramę w podziemnym garażu przy ul. Hetmańskiej 56. Podjęte działania były pilne z uwagi na zabezpieczenie mienia mieszkańców budynku. Wandale nie tylko uszkodzili bramę, ale również przywłaszczyli trzy gaśnice będące na wyposażeniu garaży.
13-12-2012
Łazarskie Spotkanie Opłatkowe
Łazarskie Spotkanie Opłatkowe

Z licznych spotkań wigilijnych organizowanych w Klubie w okresie przedświątecznym najbardziej uroczyste i pachnące prawdziwymi świętami jest „Łazarskie spotkanie opłatkowe” wyrosłe z bamberkowej tradycji. Podczas tych spotkań gościmy w „Kręgu” nie tylko łazarskich seniorów, ale i przedstawicieli całej rodziny klubowej.


12-12-2012
Będzie mniejsza frekwencja?
Będzie mniejsza frekwencja?Rada Osiedla Św. Łazarz zaopiniowania lokalizację siedzib Obwodowych Komisji Wyborczych. Projekt zakłada, że na Łazarzu funkcjonować będzie 15 komisji wyborczych, zlokalizowanych na terenie szkół podstawowych i gimnazjów.
11-12-2012
Zmarł Bogusław Duszyński
Zmarł Bogusław DuszyńskiZ przykrością informujemy o śmierci pana Bogusława Duszyńskiego- założyciela i wieloletniego kierownika Kabaretu Seniorów "Wiosenne Krokusiki". Pan Bogusław Duszyński, były aktor Teatru Reduta, reżyser, od 1985 roku instruktor teatralny Klubu Krąg. Był laureatem tegorocznej nagrody Człowiek Roku Łazarza. Dziełem jego życia był Kabaret "Wiosenne Krokusiki" z którym pracował przez 27 lat. Dla zespołu opracowywał scenariusze, reżyserował przedstawienia, pisał teksty oraz słowa piosenek, uczył i szkolił aktorsko członków Zespołu, a przede wszystkim sam występował z nimi na scenie. Przeżył lat 90.
(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.