Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
18-02-2013
Koncert dla przyjaciół
Koncert dla przyjaciół

"Koncert dla przyjaciół" - Gimnazjum nr 51 im. Jana Pawła II przygotowali w minioną sobotę uczniowie, absolwenci wraz z rodzicami uczniów i kadrą pedagogiczną szkoły. Koncertem tym społeczność szkoły podziękowała za pomoc i wsparcie w obronie gimnazjum przed planami jego likwidacji.


01-02-2013
Kocie M-3
Kocie M-3Są karmniki dla ptaków, budy dla psów a czy ktoś pomyślał o kotach? Zdaje się, że tak. O polepszenie warunków życia łazarskich dachowców postarała się osiedlowa administracja, która postawiła pierwsze kocie M. Znajduje się ono w pobliżu ulicy F. Stablewskiego 6 a. Kociej rodzinie należy życzyć udanej aklimatyzacji.
25-01-2013
Aquanet w akcji!
Aquanet w akcji!Piątkowa awaria sieci wodociągowej bezpośrednio przed wejściem do pawilonu usługowo-handlowego przy ulicy R. Dmowskiego 37 naszego klubu spowodowała szybką interwencję ekipy pogotowia technicznego firmy Aquanet. Przewidywany termin zakończenia prac: środa 30 stycznia. Usuwanie awarii utrudniło korzystanie z usług Klubu Krąg za co serdecznie przepraszamy!
22-01-2013
Wygodniej, taniej, bezpieczniej.
Wygodniej, taniej, bezpieczniej.Administracja Osiedla "Łazarz" uprzejmie informuje!

Z dniem 28 stycznia w budynku przy ulicy Hetmańskiej 61/63 rozpoczną się prace związane z likwidacją gazowych piecyków wieloczerpalnych (zwyczajowo określanych "junkersami").
21-01-2013
Rada Osiedla

W poniedziałek 21 stycznia 2013 roku odbyło się w Klubie Krąg posiedzenie plenarne Rady Osiedla „Łazarz” Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald”. Większość punktów porządku obrad dotyczyła spraw związanych z lokalami użytkowymi znajdującymi się w zasobach naszego osiedla. Po zebraniu członkowie rady wzięli udział w otwarciu w Galerii Krąg wystawy fotografii Antoniego Ruta „W sieci codzienności”.


(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.