Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
22-04-2013
Zakończenie kadencji Rady Osiedla
W poniedziałek, 22 kwietnia odbyło się w Klubie Krąg ostatnie w tej kadencji posiedzenie Rady Osiedla „Łazarz” Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald” poświęcone podsumowaniu działalności osiedla w I kwartale 2013 roku. Zebranie miało uroczysty charakter, nie zabrakło kwiatów i słów podziękowań.
Kierownictwo Osiedla Łazarz w imieniu pracowników Osiedla, wszystkim członkom Rady składa podziękowania za życzliwość i owocną współpracę. Do zobaczenia w nowej kadencji.
05-04-2013
Dziennikarskie Koziołki dla twórców osiedlowej witryny
Dziennikarskie Koziołki dla twórców osiedlowej witrynyKapituła "Dziennikarskich Koziołków" nagród Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy RP w kategorii "Dziennikarz Obywatelski" wyróżniła Kazimierza Rafalika, Jana Kurka i Józefa Mozio za stworzenie i prowadzenie strony internetowej Osiedla Łazarz.
29-03-2013
Wielkanoc 2013
Wielkanoc 2013Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie Rodziny i wśród Przyjaciół
życzą Wszystkim mieszkańcom naszego Osiedla

Rada i Kierownictwo Osiedla Łazarz
Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu
26-03-2013
Ogród Łazarz
Ogród ŁazarzKlub Krąg stał się ostoją kolejnej społecznej inicjatywy! W ramach projektu "Generator Malta" odbywającego się w trakcie tegorocznego „Malta Festival” mieszkańcy Łazarza we współpracy ze studentami wspierani przez socjologów, antropologów, lokalnych aktywistów i liderów, zaprojektują i stworzą wspólną przestrzeń - mały ogród. Dzięki festiwalowi jeden ze skwerów na Łazarzu może się zostać zrewitalizowany!
15-03-2013
Jerzy Babiak laureatem Medialnej 10-tki Wielkopolski"
Jerzy Babiak laureatem Medialnej 10-tki WielkopolskiKrystyna Łybacka i Jerzy Babiak oraz twórcy fundacji "Barka" w gronie laureatów "Medialnej 10-tki Wielkopolski" plebiscytu organizowanego przez Oddział Wielkopolski Stowarzyszenia Dziennikarzy RP. Finał "Medialnej 10-tki Wielkopolski" odbył się w czwartek 14 marca w Klubie Krąg„
(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.