Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
02-09-2013
Remont drogi przeciwpożarowej
Remont drogi przeciwpożarowejRozpoczęły się prace związane z remontem drogi przeciwpożarowej wzdłuż budynku przy ulicy Romana Dmowskiego 5/7. Zakres prac obejmuje: wymianę podłoża, ułożenie krawężników, kostki poz-bruk oraz oznakowania wewnętrznej drogi osiedlowej.
30-08-2013
Klub Krąg zaprasza
Klub Krąg zapraszaPo wakacyjnej przerwie rozpoczął działalność programową Klub Krąg - nasz osiedlowy "dom kultury", który w nowym sezonie proponuje mieszkańcom Łazarza udział w wielu formach spędzenia aktywności....
29-08-2013
Termomodernizacji ciag dlaszy
Termomodernizacji ciag dlaszyTrwają prace termomodernizacyjne rozpoczęte w miesiącu lipcu w kolejnych spółdzielczych budynkach: Potworowskiego nr 9 i Bogusławskiego nr 32. Prace na tych obiektach potrwają do końca września.
17-07-2013
Agnieszka Holland w "Ogrodzie Łazarz"
Agnieszka Holland w Sławna polska reżyserka filmowa, teatralna i scenarzystka filmowa, Agnieszka Holland odwiedziła Klub Krąg i "Ogród Łazarz", spotykając się z mieszkańcami Łazarza...
Wieczór autorski poprzedziła projekcja filmu "W ciemności"
11-07-2013
Polska Światłoczuła na Łazarzu
Polska Światłoczuła na ŁazarzuŚwiatłoczuły nastrój zapanuje w "Ogrodzie Łazarz" – już w przyszłym tygodniu, 16 i 17 lipca, do naszego ogródka zawita Polska Światłoczuła. Czekają nas projekcje zupełnie wyjątkowe: “W ciemności” Agnieszki Holland oraz “Inny świat” Doroty Kędzierzawskiej – z udziałem samych reżyserek. Artystki gościć będziemy w Klubie Krąg, który jest partnerem GENERATORA MALTA w Ogrodzie Łazarz. Serdecznie zapraszamy!
(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.