Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
09-05-2014
Malowanie trwa!
Malowanie trwa!

Trwa kolejne malowanie klatek schodowych w naszych spółdzielczych budynkach. Tym razem prace dotyczą budynku przy ulicy J.J. Śniadeckich  nr 7. Przewidywany termin zakończenia malowania to koniec bieżącego miesiąca.


07-05-2014
Stropodach docieplony.
Stropodach docieplony.

Piętro wyżej to tytuł polskiej przedwojennej komedii filmowej  z 1937 roku. Ale w życiu, jak to w …życiu, nie zawsze mieszkającym na wyższych kondygnacjach budynków jest do śmiechu.  Czasem  jednak i dla tych z „pięter wyżej”  też pojawić się mogą dobre informacje. Ot ostatni przykład. Przy ulicy Klaudyny Potockiej nr31 - 33a w miniony poniedziałek wykonano docieplenie stropodachu. Grubość warstwy docieplającej, (którą uzyskano poprzez wdmuchiwania granulatu ekofiber)  wynosi teraz 15 aż cm. Inwestycja ta pozwoli na zaoszczędzenie sporych kwot wydawanych przez lokatorów tej posesji na ogrzewanie zajmowanych mieszkań.


04-05-2014
Walne Zebranie SM "Grunwald"
Walne Zebranie SM

Członków Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald", zamieszkałych na Osiedlu "Łazarz" zapraszamy do uczestnictwa w części Walnego Zebrania, które odbędzie się w poniedziałek 12 maja o godzinie 17:30 w sali konferencyjnej (A) Instytutu Ochrony Roślin w Poznaniu przy ulicy prof. Władysława Węgorka nr 20.


02-05-2014
Warsztaty meblowe
Warsztaty meblowe

Już w środę 7 maja zapraszamy do naszego łazarskiego ogródka na warsztaty z tworzenia mebli. Do naszej redakcji nadszedł w tej sprawie list nadesłany przez Agatę Kochaniewicz z Generatora Malta, a adresowany, także do Nas Spółdzielców.  Tekst listu poniżej.  


29-04-2014
Uwaga na złodziei!
Uwaga na złodziei!

Niestety złodzieje na próżnują. W czwartek 29 kwietnia włamano się do piwnic w budynku przy ulicy Parkowej nr 1 i 3. Nie były to (niestety) ostatnie kradzieże w spółdzielczych piwnicach. W kwietniu  złodzieje opróżnili  piwnice w budynkach przy ul. J.J. Śniadeckich oraz K. Potockiej.


(C) 2009-2023 by LT Media Net sp z o.o.