Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Budynki

Stablewskiego 27

Rok budowy: 1958
Mieszkania: 24

Opis konstrukcji i wykończenia budynku:

Budynek mieszkalno – użytkowy, 4-ro kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony. Posiada 3 klatki schodowe.
Ławy fundamentowe żelbetowe. Ściany piwnic betonowe wylewane. Ściany nośne budynku z cegły pełnej. Układ konstrukcyjny budynku poprzeczny. Ściany wypełniające z gazobetonu. Ściany działowe z cegły dziurawki. Wszystkie ściany murowane na zaprawie cementowo-wapiennej. Stropy prefabrykowane DMS na ścianach poprzecznych.. Stropodach płaski jednospadowy, wentylowany, z płyt korytkowych opartych na beleczkach DMS, pokryty papą. Klatki schodowe z typowych elementów prefabrykowanych.
Stolarka okienna i drzwiowa typowa drewniana. Podłogi w  łazienkach terakota. Podłogi w pokojach z klepki, w kuchniach PCV. Schody lastrico. W piwnicach gładź betonowa. Mieszkania i klatki schodowe tynkowane. Piwnice bielone. Z zewnątrz budynek tynkowany z cokołem z płukanego gruboziarnistego lastrico. Tynk barwiony w polach okiennych. Czoła ścian nośnych – cegła sylikatowa spoinowano poziomo. Rynny, rury spustowe z blachy ocynkowanej. Zewnętrzne parapety okienne ceramiczne. Balustrady stalowe. Schody zewnętrzne betonowe.
Budynek wyposażony jest w następujące instalacje: centralnego ogrzewania zdalaczynną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową, energii elektrycznej, telefoniczną, telewizji kablowej i domofonową.

Charakterystyka liczbowa budynku:

Kubatura budynku 3558 m3
Powierzchnia zabudowy 393,4 m2
Liczba mieszkań 24
Powierzchnia użytkowa lokali 1034,6 m2
Powierzchnia pomieszczeń przynależnych 113,6 m2
Powierzchnia wspólna 271,3 m2
Powierzchnia netto budynku 1419,5 m2
(C) 2009-2020 by LT Media Net sp z o.o.