Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Budynki

Stablewskiego 10-16

Rok budowy: 1966
Mieszkania: 57

Opis konstrukcji i wykończenia budynku:

Budynek mieszkalny 5-cio kondygnacyjny, w większości podpiwniczony. Posiada 4 klatki schodowe.
Ławy fundamentowe żelbetowe i betonowe. Mury piwnic betonowe wylewane. Układ konstrukcyjny budynku dwutraktowy podłużny. Ściany nośne z cegły ceramicznej pełnej i kratówki. Ściany działowe z cegły dziurawki. Stropy prefabrykowane DZ-3. Stropodach płaski jednospadowy, wentylowany, z płyt korytkowych opartych na ściankach ażurowych, pokryty papą. Klatki schodowe wykonane z elementów prefabrykowanych ZOR-5.
Stolarka okienna i drzwiowa typowa drewniana. Posadzki w pomieszczeniach mieszkalnych  klepka i lastrico w kuchniach i łazienkach. Schody lastrico. W piwnicach gładź betonowa. Mieszkania i klatki schodowe tynkowane. Piwnice bielone. Z zewnątrz budynek tynkowany z cokołem z płukanego lastrico. Podłoga balkonów cementowa, balustrady stalowe. Schody zewnętrzne betonowe. Rynny, rury spustowe i zewnętrzne parapety z blachy ocynkowanej.
Budynek wyposażony jest w następujące instalacje: centralnego ogrzewania zdalaczynną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową, energii elektrycznej, telefoniczną, telewizji kablowej i domofonową.

Charakterystyka liczbowa budynku:

Kubatura budynku 8719 m3
Powierzchnia zabudowy 758,6 m2
Liczba mieszkań 57
Powierzchnia użytkowa lokali 2873,1 m2
Powierzchnia pomieszczeń przynależnych 228,5 m2
Powierzchnia wspólna 463,8 m2
Powierzchnia netto budynku 3565,4 m2

Galeria zdjęć:
(C) 2009-2022 by LT Media Net sp z o.o.