Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Budynki

Potworowskiego 9

Rok budowy: 1954
Mieszkania: 12

Opis konstrukcji i wykończenia budynku:

Budynek mieszkalny 4-ro kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony. Ławy fundamentowe żelbetowe i betonowe. Mury piwnic betonowe wylewane oraz z cegły ceramicznej pełnej. Ściany nośne z cegły ceramicznej pełnej. Ściany osłonowe z betonu komórkowego. Ściany działowe z cegły dziurawki. Stropy prefabrykowane typu DMS. Stropodach płaski jednospadowy, wentylowany, z płyt żelbetowych opartych na ściankach ażurowych, pokryty papą. Schody prefabrykowane.
Stolarka okienna i drzwiowa typowa drewniana. Posadzki w pomieszczeniach mieszkalnych  z klepki i lastrico w kuchniach i łazienkach. Schody lastrico. W piwnicach gładź betonowa. W pralni i suszarni lastrico. Mieszkania i klatki schodowe tynkowane. Piwnice bielone. Z zewnątrz budynek tynkowany i cokół z lastrico. Rynny i rury spustowe z blachy ocynkowanej.
Budynek wyposażony jest w następujące instalacje: wodociągową, kanalizacyjną, gazową, energii elektrycznej, telefoniczną, telewizji kablowej i domofonową. Ogrzewanie piecowe lub gazowe indywidualne.

Charakterystyka liczbowa budynku:

Kubatura budynku 3051,0 m3
Powierzchnia zabudowy 203,4 m2
Liczba mieszkań 12
Powierzchnia użytkowa lokali 574,9 m2
Powierzchnia pomieszczeń przynależnych 71,9 m2
Powierzchnia wspólna 153,3 m2
Powierzchnia netto budynku 800,1 m2
(C) 2009-2022 by LT Media Net sp z o.o.