Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Budynki

Łukaszewicza 20A, 22

Rok budowy: 1963
Mieszkania: 18

Opis konstrukcji i wykończenia budynku:

Budynek mieszkalno – usługowy, 4-cio kondygnacyjny, całkowicie podpiwniczony. Posiada 2 klatki schodowe.
Ławy fundamentowe żelbetowe. Mury piwnic z cegły ceramicznej pełnej na zaprawie cementowo - wapiennej. Poziom parteru częściowo wykonany jest w konstrukcji szkieletowej, częściowo ściany nośne z cegły ceramicznej kratówki. Na wyższych kondygnacjach ściany nośne wykonano z cegły kratówki, a ściany osłonowe z bloczków z betonu komórkowego. Ściany działowe z cegły dziurawki. Stropy prefabrykowane DMS, częściowo Ackermana. Stropodach płaski jednospadowy, wentylowany, z płyt betonowych opartych na belkach DMS, pokryty papą.
Stolarka okienna i drzwiowa typowa drewniana. Posadzki w pomieszczeniach mieszkalnych  klepka i lastrico w kuchniach i łazienkach. Schody lastrico. W piwnicach gładź betonowa. Mieszkania i klatki schodowe tynkowane. Piwnice bielone. Z zewnątrz budynek tynkowany. Podłoga loggi lastrico.
Budynek wyposażony jest w następujące instalacje: centralnego ogrzewania zdalaczynną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową, energii elektrycznej, telefoniczną, telewizji kablowej i domofonową.

Charakterystyka liczbowa budynku:

Kubatura budynku 6342 m3
Powierzchnia zabudowy 529,4 m2
Liczba mieszkań 18
Powierzchnia użytkowa lokali 1163,4 m2
Powierzchnia pomieszczeń przynależnych 174,4 m2
Powierzchnia wspólna 208,4 m2
Powierzchnia netto budynku 1546,2 m2

Galeria zdjęć:(C) 2009-2022 by LT Media Net sp z o.o.