Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Budynki

Lodowa 19

Rok budowy: 1967
Mieszkania: 40

Opis konstrukcji i wykończenia budynku:

Budynek mieszkalny 5-cio kondygnacyjny, w większości podpiwniczony. Posiada 4 klatki schodowe. Układ konstrukcyjny budynku dwutraktowy podłużny.
Ławy fundamentowe żelbetowe i betonowe. Mury piwnic betonowe wylewane. Układ konstrukcyjny budynku dwutraktowy podłużny. Ściany nośne z cegły ceramicznej pełnej i kratówki. Ściany działowe z cegły dziurawki. Stropy prefabrykowane DZ-3. Stropodach płaski, wentylowany, z płyt korytkowych opartych na ściankach ażurowych, pokryty papą. Klatki schodowe wykonane z elementów prefabrykowanych ZOR-5.
Stolarka okienna i drzwiowa typowa drewniana. Posadzki w pomieszczeniach mieszkalnych  klepka i lastrico w kuchniach i łazienkach. Schody lastrico. W piwnicach gładź betonowa. Mieszkania i klatki schodowe tynkowane. Piwnice bielone. Z zewnątrz budynek tynkowany z cokołem z płukanego lastrico. Podłoga balkonów cementowa, balustrady stalowe. Schody zewnętrzne betonowe. Rynny, rury spustowe i zewnętrzne parapety z blachy ocynkowanej.
Budynek wyposażony jest w następujące instalacje: centralnego ogrzewania zdalaczynną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową, energii elektrycznej, telefoniczną, telewizji kablowej i domofonową.

Charakterystyka liczbowa budynku:

Kubatura budynku 6697 m3
Powierzchnia zabudowy 570,1 m2
Liczba mieszkań 40
Powierzchnia użytkowa lokali 2031,3 m2
Powierzchnia pomieszczeń przynależnych 242,6 m2
Powierzchnia wspólna 418,9 m2
Powierzchnia netto budynku 2692,8 m2

Planowane remonty w roku 2010:

Roboty elewacyjne:
  • dokończenie termomodernizacji budynków przy ul. Lodowa 19 A-D
(C) 2009-2022 by LT Media Net sp z o.o.