Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Budynki

Bogusławskiego 32

Rok budowy: 1964
Mieszkania: 11

Opis konstrukcji i wykończenia budynku:

Jest to budynek mieszkalny składający się z 4 kondygnacji, całkowicie podpiwniczony. Z uwagi na lokalizację na skarpie, piwnica jest zagłębiona w teren tylko od strony ulicy. Od strony podwórza, gdzie poziom terenu i poziom posadzki jest równy, znajdują się cztery garaże lokatorów.
Ławy fundamentowe żelbetowe. Ściany z cegły ceramicznej pełnej, na ostatniej kondygnacji z bloczków z betonu komórkowego. Ściany działowe z cegły dziurawki. Stropy typu DMS. Schody żelbetowe prefabrykowane typu ZOR-3. Stropodach płaski, nad częścią budynku wentylowany z płyt żelbetowych prefabrykowanych opartych na ściankach ażurowych a nad drugą częścią nie wentylowany, wykonany ze stropu DMS ułożonego na spadku.
Wykończenie wewnętrzne tynkami cementowo-wapiennymi. Podłogi w pokojach i przedpokojach z klepki, w kuchniach, łazienkach i na schodach lastrico. W piwnicach podłogi betonowe. Stolarka okienna i drzwiowa drewniana typowa.
Budynek wyposażony jest w następujące instalacje:  wodociągową, kanalizacyjną, gazową, energii elektrycznej, telefoniczną, telewizji kablowej i domofonową.
Ogrzewanie w mieszkaniach piecowe lub c.o. indywidualne.

Charakterystyka liczbowa budynku:

Kubatura budynku 2926,0 m3
Powierzchnia zabudowy 212,2 m2
Liczba mieszkań 11
Powierzchnia użytkowa lokali 605,3 m2
Powierzchnia pomieszczeń przynależnych 51,8 m2
Powierzchnia wspólna 130,5 m2
Powierzchnia netto budynku 787,6 m2

Galeria zdjęć:(C) 2009-2022 by LT Media Net sp z o.o.