Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Budynki

Dmowskiego 34

Rok budowy: 1975
Mieszkania: 10

Opis konstrukcji i wykończenia budynku:

Jest to budynek mieszkalny składający się z 5 kondygnacji, w tym piwnica pod całym budynkiem. W budynku jest 1 klatka schodowa. Zrealizowany został w technologii tradycyjnej tzn. murowany z cegły ceramicznej. Przykryty stropodachem wentylowanym tzn. strop DZ-3 i płyty korytkowe oparte na ściankach ażurowych. Budynek posadowiony jest na płycie żelbetowj.
Mury fundamentowe betonowe. Ściany wykonane z cegły kratówki a w loggi z siporeksu. Wszystkie stropy w technologii DZ-3. Schody żelbetowe wykonane na mokro.
W pomieszczeniach piwnicznych wykonano posadzki betonowe. Pomieszczenia pralni i suszarni mają posadzki z lastrico. W lokalach mieszkalnych pokoje mają posadzki z klepki, natomiast kuchnie i łazienki mają posadzki z lastrico. Klatka schodowa, balkony i loggie mają posadzki lastrico.
Piwnice lokatorskie bielone. Pozostałe pomieszczenia piwniczne, klatka schodowa i pomieszczenia mieszkalne mają ściany tynkowane.
Stolarka okienna i drzwiowa typowa drewniana.
Budynek wyposażony jest w następujące instalacje: centralnego ogrzewania zdalaczynną, wodociągową, kanalizacyjną, gazową, energii elektrycznej, telefoniczną, telewizji kablowej i domofonową.

Charakterystyka liczbowa budynku:

Kubatura budynku 2676,3 m3
Powierzchnia zabudowy 153,0 m2
Liczba mieszkań 10
Powierzchnia użytkowa lokali 474,2 m2
Powierzchnia pomieszczeń przynależnych 25,0 m2
Powierzchnia wspólna 143,7 m2
Powierzchnia netto budynku 642,9 m2
(C) 2009-2022 by LT Media Net sp z o.o.