Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
26-01-2016
Prezydent Maciej Wudarski w Kręgu
Prezydent Maciej Wudarski w Kręgu

Do Klubu Krąg, na spotkanie z zastępcą prezydenta  Poznania panem Maciejem Wudarskim zaprosiło mieszkańców Łazarza Stowarzyszenie „Prawo do Miasta”. Po ponad roku sprawowania urzędu z woli prezydenta Jacka Jaśkowiaka i przy poparciu Prawa do Miasta  pan  Maciej Wudarski został poproszony  o podsumowanie kilkunastu miesięcy współrządzenia miastem.


25-01-2016
Rada Osiedla

W poniedziałek 25 stycznia w Klubie Krąg  odbyło się plenarne zebranie Rady Osiedla Łazarz Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald. Osiedlowi Radni zajęli się min. wnioskami dotyczącymi  wynajmu lokali użytkowych zlokalizowanych w budynkach spółdzielczych w miesiącu grudniu: Program poniedziałkowego zebrania znajduje się: tutaj


05-01-2016
Galerie wyremontowane
Galerie wyremontowane

W miesiącu grudniu, w budynku przy ul. Hetmańskiej 65 ekipy remontowe dokonały gruntownej naprawy dwóch poziomów zewnętrznej galerii prowadzących bezpośrednio do mieszkań w tym zabytkowym budynku. Odpadający tynk sprawiał bezpośrednie zagrożenie zarówno przechodniom, jak i parkującym przed budynkiem samochodom. Podczas prac remontowych zostaną wymienione i naprawione balustrady znajdujące się na galerii.  Pozostałe trzy poziomy galerii zostaną zmodernizowane w tym roku kalendarzowym.


24-12-2015
Boże Narodzenie 2015
Boże Narodzenie 2015

Wesołych Świat Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzą Mieszkańcom naszego Osiedla Rada i Kierownictwo Osiedla Łazarz oraz Klub Krąg SM „Grunwald”


18-12-2015
Łazarskie Spotkanie Opłatkowe
Łazarskie Spotkanie Opłatkowe

Z licznych spotkań wigilijnych organizowanych w Klubie w okresie przedświątecznym najbardziej uroczyste i pachnące prawdziwymi świętami jest „Łazarskie spotkanie opłatkowe” wyrosłe z bamberkowej tradycji. Podczas tych spotkań gościmy w „Kręgu” nie tylko łazarskich seniorów, ale i przedstawicieli całej rodziny klubowej.


(C) 2009-2018 by LT Media Net sp z o.o.