Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
17-04-2012
Umowa kredytowa podpisana
30 marca zostały podpisane umowy pomiędzy PKO BP a Zarządem Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald”. Na ich podstawie bank udzieli kredytu na termomodernizację budynków przy ulicy Stablewskiego 6 i Dmowskiego 5-7.
17-04-2012
Spalone śmietniki Retmana

3 kwietnia w nocy nieznani sprawcy podpalili śmietniki, znajdujące się na podwórku budynku przy Kasprzaka 1. Dostęp jest łatwy, nie ma tam zamykanej bramy. Śmietniki służyły także mieszkańcom budynku przy ulicy Kasprzaka 2.


02-04-2012
Włamania
Od pewnego czasu nieznani sprawcy systematycznie włamują się do pojemników z odzieżą, przeznaczoną dla ludzi potrzebujących wsparcia. Można przypuszczać, że łupy sprzedawane są na pobliskim rynku. Pora, aby odpowiednie organy ukróciły ten proceder.
02-04-2012
Wentylatory w przewodach wentylacyjnych
Jedna z mieszkanek budynku Stablewskiego 6A zgłosiła, że w jej mieszkaniu pojawiają się jakieś obce, nieprzyjemne zapachy. Poddano kontroli kominiarskiej pion wentylacyjny. W trzech mieszkaniach znaleziono zainstalowane w tym przewodzie wentylatory mechaniczne. Ich właściciele zostaną wezwani do usunięcia tych urządzeń, których działanie uniemożliwia prawidłową pracę wentylacji.
02-04-2012
Rozmowy z dłużnikami
Ponieważ zbliża się koniec kwartału, Administracja Osiedla prowadzi rozmowy ostrzegawcze z dłużnikami. Chodzi o tych spółdzielców, którzy zalegają w płaceniu należności czynszowych dłużej niż dwa miesiące.

Rozmowy prowadzone są także z najemcami lokali użytkowych. W przypadkach dalszego zalegania z płatnością należności grozi im egzekucja długu na rzecz Spółdzielni oraz rozwiązanie umowy najmu.
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.