Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
23-04-2012
Wycięte drzewa
W ubiegły wtorek ekipy Zieleni Miejskiej wycięły grupę starych drzew, rosnących na rogu ulic Łukaszewicza i Stablewskiego. Przyzwyczailiśmy się do ich widoku i teraz ten narożnik wygląda trochę łyso…
23-04-2012
Smary na schodkach
Na jedenastym piętrze obu „Desek” znajdują się schodki, prowadzące do maszynowni wind. To ulubione miejsce spotkań młodzieży z okolicy. Znajduje się tam różne rzeczy, między innymi torebki po narkotykach. Ostatnio mieszkańcy jednej z klatek schodowych w budynku przy Stablewskiego 6 pokryli te schodki jakimś gęstym smarem. Ma on odstraszyć bywalców tego swoistego azylu. Czy zadziała? - trudno powiedzieć.
23-04-2012
Remont chodnika
Trwa remont chodnika przy budynku Dmowskiego 12-12A. W dalszym terminie roboty obejmą również położenie nowej nawierzchni w bramie wjazdowej.
23-04-2012
Przetargi c.d.
18 czerwca odbył się przetarg na wymianę stolarki w budynku Stablewskiego 6 A-E. Przetarg wygrała firma „Karo” Romana Karskiego. Jest to - jak pozostałe wygrywające przedsiębiorstwa - firma, pracująca na naszym Osiedlu od wielu lat. W ubiegłym roku wykonywała wymianę stolarki w budynkach, które wtedy były docieplane.
23-04-2012
Przetargi
13 kwietnia odbył się przetarg na wykonanie prac termomodernizacyjnych na budynkach Stablewskiego 6 A-E i Dmowskiego 5 – 7. Termomodernizację „deski” na Stablewskiego wykona firma „Lech-Bud” Lecha Szymkowiaka, a ”deski” na Dmowskiego firma „Dota” Wojciecha Doty. Firmy te wygrały przetargi. Są znane na Osiedlu „Łazarz” z wielu poprzednich termomodernizacji. Dziełem firmy „Lech-Bud” jest np. docieplenie budynku Rynek Łazarski 17-18, firma „Dota” wykonała termomodernizację budynku Kasprzaka 1 – Niegolewskich 18.
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.