Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
12-10-2012
Nowy węzeł
Nowy węzełPrzy ulicy Głogowskiej 115 wybudowany został węzeł zmieszania pompowego na instalacji centralnego ogrzewania. Budowa węzła spowoduje ograniczenie pobierania ciepła do mieszkań w trzech klatkach w bloku przy ul. Głogowskiej (numery: 115, 115a, 117). Rezultaty tej modernizacji będą zauważalne szczególnie przy wyższych temperaturach za oknami.
11-10-2012
Likwidacja poważnej awarii
Likwidacja poważnej awariiW poniedziałek 8.10. w godzinach popołudniowych przy ulicy Hetmańskiej 57 doszło do poważnej awarii w instalacji gazowej, w której rezultacie nastąpiła konieczność zamknięcia dopływu gazu w klatkach schodowych przy ulicy Hetmańskiej 57 i 59. Awaria była spowodowana skorodowaniem rury instalacji gazowej w stropie jednego z mieszkań. Błyskawiczna reakcja osiedlowych służb technicznych umożliwiła w ciągu 26 godzin odzyskanie dopływu gazu do urządzeń gazowych znajdujących się w mieszkaniach.
08-10-2012
Krzewy i drzewa do przycinki!
Krzewy i drzewa do przycinki!Na całym Osiedlu trwają prace porządkowe polegające na przycinaniu drzew i krzewów. Trwa także systematyczne koszenie trawy na przydomowych trawnikach. Zabieg przycinania trawników oraz drzew i krzewów ozdobnych stanowi podstawę ich pielęgnacji, warunkującej zdrowy i estetyczny wygląd. Z pewnością odpowiednim cięciem pozbędziemy się chorych i uszkodzonych części roślin, pobudzimy krzewy do rozkrzewiania się, nadamy im  odpowiednią wielkość, wpłyniemy na zdrowotność roślin i intensywność kwitnienia
04-10-2012
Powstaje nowy parking
Powstaje nowy parkingZ wolna dobiegają końca prace termoizolacyjne, a jednocześnie rozpoczęła się budowa nowego parkingu przy ul. R. Dmowskiego 5/7. Nowa inwestycja da mieszkańcom nowe miejsca postojowe, a także pozwoli usunąć samochody z drogi pożarowej położonej wzdłuż budynku. Jest to realizacja zaleceń pokontrolnych Państwowej Straży Pożarnej.
03-10-2012
Jesienne mycie okien
Jesienne mycie okienDo końca października gospodarze domów zatrudnieni na naszym Osiedlu są zobowiązani do umycia okien na klatkach schodowych we wszystkich budynkach. Zgodnie z zakresem obowiązków taką czynność wykonuje się dwa razy w roku.
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.