Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
04-10-2012
Powstaje nowy parking
Powstaje nowy parkingZ wolna dobiegają końca prace termoizolacyjne, a jednocześnie rozpoczęła się budowa nowego parkingu przy ul. R. Dmowskiego 5/7. Nowa inwestycja da mieszkańcom nowe miejsca postojowe, a także pozwoli usunąć samochody z drogi pożarowej położonej wzdłuż budynku. Jest to realizacja zaleceń pokontrolnych Państwowej Straży Pożarnej.
03-10-2012
Jesienne mycie okien
Jesienne mycie okienDo końca października gospodarze domów zatrudnieni na naszym Osiedlu są zobowiązani do umycia okien na klatkach schodowych we wszystkich budynkach. Zgodnie z zakresem obowiązków taką czynność wykonuje się dwa razy w roku.
01-10-2012
Nowy sezon - stare kłopoty
Nowy sezon - stare kłopotyTak jak co roku wraz z rozpoczęciem sezonu grzewczego trwają prace z regulacjami i odpowietrzaniem instalacji C.O. w rozdzielniach i mieszkaniach.
29-09-2012
Zastąpił Lublina
Zastąpił Lublina Ta wiadomość ucieszyła zapewne pracowników działu technicznego oraz całą ekipę konserwatorów naszego Osiedla. Eksploatowany nieprzerwanie od 1997 roku, wysłużony samochód dostawczy marki Lublin, został zastąpiony Fordem Transitem. Zakupu dokonano z funduszu rezerwowego Osiedla „Łazarz” SM „Grunwald”. Mamy nadzieję, że i ten samochód będzie służył co najmniej 15 lat pracownikom naszego Osiedla i spółdzielcom.
27-09-2012
Przeglądy instalacji
Przeglądy instalacjiZgodnie z przepisami prawa budowlanego na Osiedlu prowadzone są przeglądy kominiarskie, gazowe i elektryczne. Liczymy na współpracę mieszkańców w tych istotnych dla naszego wspólnego bezpieczeństwa pracach.
(C) 2009-2018 by LT Media Net sp z o.o.