Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
08-11-2012
O strefie parkowania w Łazarskim Fyrtlu
O strefie parkowania w Łazarskim FyrtluCzy na Łazarzu powinna być strefa parkowania? To tytuł kolejnego spotkania Klubu Dyskusyjnego Łazarski Fyrtel. Do udziału w dyskusji oprócz mieszkańców naszego osiedla zaproszeni zostali: Zastępca Prezydenta Miasta Poznania- Mirosław Kruszyński, radni, przedstawiciele Zarządu Dróg Miejskich oraz członkowie Rady Osiedla „Św. Łazarz”. Spotkanie odbędzie się we wtorek 13 listopada o godzinie 18:00 w Klubie Osiedlowym Krąg ul. R. Dmowskiego 37. Serdecznie zapraszamy.
29-10-2012
Obradowała Rada Osiedla
Obradowała Rada Osiedla

W Klubie Osiedlowym Krąg 29 października na Plenarnym posiedzeniu zebrała się Rada Osiedla, która zaopiniowała projekt planu kosztów Administracji Ogólnej na 2013 r. (porządek obrad). W zebraniu wzięli udział przedstwiciele Zarządu: Prezes Ekspedyt Piotr Wrociński oraz Główny Księgowy Robert Szajek.


26-10-2012
Komisja o stronie Osiedla Łazarz
Komisja o stronie Osiedla ŁazarzW Kręgu obradowała w piątek 26 października Komisja Społeczno-Kulturalna Rady Osiedla Łazarz. Spotkanie poświęcone było w całości omówieniu zmian na stronie Osiedla Łazarz. Komisja spotkała się po raz pierwszy pod kierunkiem nowej Przewodniczącej - pani Marii Łazarz.
25-10-2012
Nowy sezon kulturalny na Łazarzu
Nowy sezon kulturalny na ŁazarzuW Klubie Krąg w czwartek 25 października uroczyście zainaugurowany został sezon kulturalno-oświatowy 2012/2013. Nowy sezon „dotarł” do Klubu w paczce (!) zaadresowanej do pani Marii Łazarz i pana Jerzego Babiaka. Najważniejszym wydarzeniem uroczystości było wręczenie Łazarskiej Nagrody Artystycznej, którą otrzymała pani Danuta Mierzyńska, pedagog Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu.
22-10-2012
Parking na finiszu
Parking na finiszuDobiega końca budowa osiedlowego parkingu przy ul. R. Dmowskiego 5/7. Większość zaplanowanych prac została już wykonana. Do zakończenia pozostało jedynie podzielenie miejsc postojowych, namalowanie linii poziomych. Trwa budowa ogrodzenia i oświetlenia oraz montaż zapory. Już wkrótce mieszkańcy „deski” będą mogli korzystać z parkingu. Uprawnione osoby do korzystania z niego proszone są o zgłoszenie się do Administracji Osiedla.
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.