Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
29-10-2012
Obradowała Rada Osiedla
Obradowała Rada Osiedla

W Klubie Osiedlowym Krąg 29 października na Plenarnym posiedzeniu zebrała się Rada Osiedla, która zaopiniowała projekt planu kosztów Administracji Ogólnej na 2013 r. (porządek obrad). W zebraniu wzięli udział przedstwiciele Zarządu: Prezes Ekspedyt Piotr Wrociński oraz Główny Księgowy Robert Szajek.


26-10-2012
Komisja o stronie Osiedla Łazarz
Komisja o stronie Osiedla ŁazarzW Kręgu obradowała w piątek 26 października Komisja Społeczno-Kulturalna Rady Osiedla Łazarz. Spotkanie poświęcone było w całości omówieniu zmian na stronie Osiedla Łazarz. Komisja spotkała się po raz pierwszy pod kierunkiem nowej Przewodniczącej - pani Marii Łazarz.
25-10-2012
Nowy sezon kulturalny na Łazarzu
Nowy sezon kulturalny na ŁazarzuW Klubie Krąg w czwartek 25 października uroczyście zainaugurowany został sezon kulturalno-oświatowy 2012/2013. Nowy sezon „dotarł” do Klubu w paczce (!) zaadresowanej do pani Marii Łazarz i pana Jerzego Babiaka. Najważniejszym wydarzeniem uroczystości było wręczenie Łazarskiej Nagrody Artystycznej, którą otrzymała pani Danuta Mierzyńska, pedagog Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu.
22-10-2012
Parking na finiszu
Parking na finiszuDobiega końca budowa osiedlowego parkingu przy ul. R. Dmowskiego 5/7. Większość zaplanowanych prac została już wykonana. Do zakończenia pozostało jedynie podzielenie miejsc postojowych, namalowanie linii poziomych. Trwa budowa ogrodzenia i oświetlenia oraz montaż zapory. Już wkrótce mieszkańcy „deski” będą mogli korzystać z parkingu. Uprawnione osoby do korzystania z niego proszone są o zgłoszenie się do Administracji Osiedla.
18-10-2012
I po kłopotach z ciepłą wodą!
I po kłopotach  z ciepłą wodą!Po licznych interwencjach mieszkańców budynku przy ulicy R. Dmowskiego 5/7, a w ich wyniku regulacjach dokonywanych przez osiedlową ekipę konserwatorów, dokonano wymiany pomp cyrkulacyjnych w węźle cieplnym mieszczącym się w tym budynku. Prace zostały wykonane w porozumieniu z firmą ciepłowniczą Dalkia SA.
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.