Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
13-12-2012
Łazarskie Spotkanie Opłatkowe
Łazarskie Spotkanie Opłatkowe

Z licznych spotkań wigilijnych organizowanych w Klubie w okresie przedświątecznym najbardziej uroczyste i pachnące prawdziwymi świętami jest „Łazarskie spotkanie opłatkowe” wyrosłe z bamberkowej tradycji. Podczas tych spotkań gościmy w „Kręgu” nie tylko łazarskich seniorów, ale i przedstawicieli całej rodziny klubowej.


12-12-2012
Będzie mniejsza frekwencja?
Będzie mniejsza frekwencja?Rada Osiedla Św. Łazarz zaopiniowania lokalizację siedzib Obwodowych Komisji Wyborczych. Projekt zakłada, że na Łazarzu funkcjonować będzie 15 komisji wyborczych, zlokalizowanych na terenie szkół podstawowych i gimnazjów.
11-12-2012
Zmarł Bogusław Duszyński
Zmarł Bogusław DuszyńskiZ przykrością informujemy o śmierci pana Bogusława Duszyńskiego- założyciela i wieloletniego kierownika Kabaretu Seniorów "Wiosenne Krokusiki". Pan Bogusław Duszyński, były aktor Teatru Reduta, reżyser, od 1985 roku instruktor teatralny Klubu Krąg. Był laureatem tegorocznej nagrody Człowiek Roku Łazarza. Dziełem jego życia był Kabaret "Wiosenne Krokusiki" z którym pracował przez 27 lat. Dla zespołu opracowywał scenariusze, reżyserował przedstawienia, pisał teksty oraz słowa piosenek, uczył i szkolił aktorsko członków Zespołu, a przede wszystkim sam występował z nimi na scenie. Przeżył lat 90.
30-11-2012
Nowa instalacja gazowa
Nowa instalacja gazowaW trybie pilnym w budynku przy ulicy Załęże 11 została wymieniona instalacja gazowa. Prace trwały od 19-28 listopada. Dziękujemy mieszkańcom za wyrozumiałość podczas trwających prac.
30-11-2012
Dołączyli do Niewidzialnych!
Dołączyli do Niewidzialnych!

Drużyna starszoharcerska Szczepu „Łazarz” dołączyła do ekipy Niewidzialnych, biorąc udział w konkursie "Zmieniaj otaczającą nas rzeczywistość". W ramach projektu harcerze i instruktorzy zmodernizowali harcówkę. Efekty pracy młodych „niewidzialnych” do obejrzenia na szczepowym profilu facebooka.


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.