Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
24-12-2012
Boże Narodzenie 2012
Boże Narodzenie 2012

Wesołych Świat Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzą Mieszkańcom naszego Osiedla Rada i Kierownictwo Osiedla Łazarz oraz Klub Krąg SM „Grunwald”


15-12-2012
Malowanie klatek.
Malowanie klatek.Mimo natłoku wielu innych prac dział techniczny Administracji Osiedla nie zapomina o odświeżaniu klatek schodowych. Prace malarskie wykonano min. W budynku przy ul. K. Potockiej nr 45 (klatki A, B i C).
14-12-2012
Wymiana bramy.
Wymiana bramy.Administracja Osiedla wymieniła zdewastowaną bramę w podziemnym garażu przy ul. Hetmańskiej 56. Podjęte działania były pilne z uwagi na zabezpieczenie mienia mieszkańców budynku. Wandale nie tylko uszkodzili bramę, ale również przywłaszczyli trzy gaśnice będące na wyposażeniu garaży.
13-12-2012
Łazarskie Spotkanie Opłatkowe
Łazarskie Spotkanie Opłatkowe

Z licznych spotkań wigilijnych organizowanych w Klubie w okresie przedświątecznym najbardziej uroczyste i pachnące prawdziwymi świętami jest „Łazarskie spotkanie opłatkowe” wyrosłe z bamberkowej tradycji. Podczas tych spotkań gościmy w „Kręgu” nie tylko łazarskich seniorów, ale i przedstawicieli całej rodziny klubowej.


12-12-2012
Będzie mniejsza frekwencja?
Będzie mniejsza frekwencja?Rada Osiedla Św. Łazarz zaopiniowania lokalizację siedzib Obwodowych Komisji Wyborczych. Projekt zakłada, że na Łazarzu funkcjonować będzie 15 komisji wyborczych, zlokalizowanych na terenie szkół podstawowych i gimnazjów.
(C) 2009-2018 by LT Media Net sp z o.o.