Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
14-05-2013
Nowa rada Osiedla Łazarz
Nowa rada Osiedla Łazarz

13 i 14 maja w Klubie Osiedlowym "Krąg" odbyły się dwa częściowe Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald", w trakcie których wybrano 14-osobową Radę Osiedla "Łazarz"oraz oddano głosy na kandydatów do Rady Nadzorczej. Wyniki wyborów poniżej.


13-05-2013
Zebranie sprawozdawczo-wyborcze spółdzielców
Zebranie sprawozdawczo-wyborcze spółdzielcówDzisiaj od godziny siedemnastej w Klubie Krąg rozpoczęła się V część Walnego Zgromadzenia członków SM Grunwald. Uczestnicy zebrania wybiorą na nową kadencję (2013-2016) siedmioro członków (z 14 osobowej) Rady Osiedla Łazarz SM "Grunwald"
08-05-2013
Hetmańska bez zagrożeń!
Hetmańska bez zagrożeń!Szanowni Mieszkańcy! Z przyjemnością informujemy Państwa o zakończeniu prac związanych z wymianą instalacji wodno-kanalizacyjnej oraz montażem ciepłej wody w budynku przy ul. Hetmańskiej (numer: 61 i 63). Zakres prac remontowych oraz ich znaczenie można porównać jedynie z tymi, które prawie dwadzieścia lat temu były realizowane na w dwóch największych budynkach naszego osiedla (F. Stablewskiego nr 6 oraz R. Dmowskiego nr 5-7)
30-04-2013
Ogród Łazarz
Ogród ŁazarzW ramach projektu "Generator Malta", realizowanego w trakcie przygotowań do tegorocznego festiwalu teatralnego Malta, na skwerku w okolicy budynków Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald” przy ulicy Klaudyny Potockiej (nr 39 i i nr 41) powstaje „Ogród Łazarz”. Z założenia inicjatorów projektu miejsce integracyjnych spotkań mieszkańców naszego osiedla.
22-04-2013
Zakończenie kadencji Rady Osiedla
W poniedziałek, 22 kwietnia odbyło się w Klubie Krąg ostatnie w tej kadencji posiedzenie Rady Osiedla „Łazarz” Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald” poświęcone podsumowaniu działalności osiedla w I kwartale 2013 roku. Zebranie miało uroczysty charakter, nie zabrakło kwiatów i słów podziękowań.
Kierownictwo Osiedla Łazarz w imieniu pracowników Osiedla, wszystkim członkom Rady składa podziękowania za życzliwość i owocną współpracę. Do zobaczenia w nowej kadencji.
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.