Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
25-06-2013
Komisje Rady Osiedla zainaugurowały działalność.
Komisje Rady Osiedla zainaugurowały działalność.

Kolejno w poniedziałek i we wtorek zainaugurowały działalność dwie komisje statutowe Rady Osiedla Łazarz Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald zbierając się w gościnnych pomieszczeniach Klubu Krąg. Jako pierwsza spotkała się Komisja Gospodarki Zasobami Mieszkaniowymi. W spotkaniu uczestniczyli Przewodniczący Rady i Kierownik Osiedla.


14-06-2013
Kolej na .... garaże!
Kolej na  .... garaże!Ta wiadomość cieszy podwójnie. Nie tylko zadowoleni z niej są właściciele czterech kółek, ale i pesymiści twierdzący, że zapominamy o naszych osiedlowych garażach! Dla wszystkich dobra informacja: właśnie niedawno dokonano wymiany pokrycia dachu wraz z założeniem nowych rynien i rur spustowych w zespole garażowym przy ul. F. Stablewskiego nr 6. Aktualnie trwają prace przy naprawie posadzek w garażach zlokalizowanych przy ul. J. Łukaszewicza nr 34.
11-06-2013
Windą do nieba
Windą do nieba"Windą do nieba" - śpiewał popularny niegdyś zespół "Dwa plus jeden".
Tym razem nie do nieba, ale na pewno na dziesiąte piętro! Kolejna dobra wiadomość dla mieszkańców dwóch osiedlowych "mrówkowców"! Zakończone zostały niedawno prace związane z wymianą dźwigów osobowych w budynkach przy ulicy R. Dmowskiego 5/7 A i przy ulicy F. Stablewskiego 6 A. Aż chce się jechać!
09-06-2013
Prace duże i te mniejsze :-)
Prace duże i te mniejsze :-)Są prace duuu…że i te małe. Wszystkie są dla administracji osiedla równie ważne! A wśród tych mniejszych wymieńmy choćby dwie zakończone w minionych dniach: zabetonowanie miejsca wsypowego po byłej kotłowni przy ul. Chociszewskiego nr 6 oraz wykonanie nowej opaski przy budynku przy ul. Bogusławskiego nr 16.
07-06-2013
Myślimy o zimie!
Myślimy o zimie!Zima dawno za nami… Ale pamiętamy wszyscy o jej tegorocznej uciążliwości . Pamięta także o jej skutkach osiedlowa administracja! Trwają aktualnie prace związane z montażem płotków spowalniających spadek śniegu ze stromych dachów przy ul. J.J. Śniadeckich (dotyczy to budynków o numerach: 5 , 9, 11, 13, 15, 17, 21.
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.