Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
28-10-2013
Podsumowanie kwartału
Podsumowanie kwartału

W poniedziałek 29 października w Klubie Osiedlowym Krąg na Plenarnym posiedzeniu zebrała się Rada Osiedla, która zaopiniowała projekt planu kosztów Administracji Ogólnej na 2013 r. oraz dokonała oceny działalności Osiedla Łazarz w trzecim kwartale bieżącego roku. W zebraniu wzięli udział przedstawiciele Zarządu: Prezes pan Ekspedyt Piotr Wrociński oraz Główny Księgowy pan Robert Szajek.


14-10-2013
Dzień Edukacji Narodowej!
Dzień Edukacji Narodowej!

Rada i Kierownictwo Osiedla Łazarz z okazji Dnia Edukacji Narodowej składa podziękowania i najlepsze życzenia gronu pedagogicznemu i pracownikom administracyjnym wszystkich łazarskich placówek oświatowych oraz instruktorom i wychowawcom pracującym w naszym klubie.


07-10-2013
Nowe oblicze osiedlowej drogi
Nowe oblicze osiedlowej drogi

Zostały zakończone prace drogowe wzdłuż budynku przy ulicy Romana Dmowskiego 5/7. Wyremontowana została osiedlowa droga wewnętrzna na odcinku od ulicy Dmowskiego do Łukaszewicza. Tym samym remont drogi przeciwpożarowej przy tym dużym spółdzielczym budynku dobiegł końca.


03-10-2013
Termomodernizacja osiedla (powoli) na finiszu
Termomodernizacja osiedla (powoli) na finiszuZakończono pracę termomodernizacyjne przy kolejnych budynkach Osiedla Łazarz. Ta wiadomość na pewno cieszy mieszkańców bloków przy ulicy Wojciecha Bogusławskiego 32 i Gustawa Potworowskiego 9.
24-09-2013
Będzie cieplej!
Będzie cieplej!Miła dla wszystkich wiadomość:rozpoczęły się prace związane z rozpoczęciem sezonu grzewczego 2013/2014. Tak jak co roku przeprowadzane są regulacje i odpowietrzenia instalacji C.O. w rozdzielniach i mieszkaniach.
(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.