Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
24-01-2014
Prezydent Poznania wyróżnił Marię Łazarz
Prezydent Poznania wyróżnił  Marię Łazarz

Pani Maria Łazarz Przewodnicząca Zarządu Osiedla „Św. Łazarz” została w tym tygodniu wyróżniona przez Prezydenta Ryszarda Grobelnego okolicznościowym podziękowaniem za dziesięcioletnią działalność w samorządzie pomocniczym Poznania. 


16-01-2014
Konsultacje społeczne
Konsultacje społeczne

W poniedziałek, 20 stycznia 2014 r. o godz. 17:00 w Zespole Szkół Gimnazjalno-Licealnych odbędzie się I etap konsultacji społecznych dotyczących projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Parku Kasprowicza. Będzie to spotkanie z zespołem projektowym Miejskiej Pracowni Urbanistycznej. Mieszkańców Osiedla serdecznie zapraszamy.


23-12-2013
Boże Narodzenie 2013
Boże Narodzenie 2013

Wesołych Świat Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzą Mieszkańcom naszego Osiedla Rada i Kierownictwo Osiedla Łazarz oraz Klub Krąg SM „Grunwald”


19-12-2013
Łazarskie Spotkanie Opłatkowe
Łazarskie Spotkanie Opłatkowe

Z licznych spotkań wigilijnych organizowanych w Klubie w okresie przedświątecznym najbardziej uroczyste i pachnące prawdziwymi świętami jest „Łazarskie spotkanie opłatkowe” wyrosłe z bamberkowej tradycji. Podczas tych spotkań gościmy w „Kręgu” nie tylko łazarskich seniorów, ale i przedstawicieli całej rodziny klubowej. 


10-12-2013
„Animal Security”
„Animal Security”

Fundacja Ochrony Przyrody „Animal Security” i Klub Krąg ogłaszają zbiórkę na rzecz potrzebujących zwierząt.  W dniach 11-12 grudnia na terenie naszego klubu będziemy zbierać karmę, żwirek, oraz kocyki dla podopiecznych fundacji. W imieniu naszych „małych braci” zapraszamy serdecznie mieszkańców Łazarza do udziału w akcji!


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.