Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
19-12-2013
Łazarskie Spotkanie Opłatkowe
Łazarskie Spotkanie Opłatkowe

Z licznych spotkań wigilijnych organizowanych w Klubie w okresie przedświątecznym najbardziej uroczyste i pachnące prawdziwymi świętami jest „Łazarskie spotkanie opłatkowe” wyrosłe z bamberkowej tradycji. Podczas tych spotkań gościmy w „Kręgu” nie tylko łazarskich seniorów, ale i przedstawicieli całej rodziny klubowej. 


10-12-2013
„Animal Security”
„Animal Security”

Fundacja Ochrony Przyrody „Animal Security” i Klub Krąg ogłaszają zbiórkę na rzecz potrzebujących zwierząt.  W dniach 11-12 grudnia na terenie naszego klubu będziemy zbierać karmę, żwirek, oraz kocyki dla podopiecznych fundacji. W imieniu naszych „małych braci” zapraszamy serdecznie mieszkańców Łazarza do udziału w akcji!


09-12-2013
Szlachetna Paczka
Szlachetna Paczka

W weekend 6-8 grudnia odbył się w całym kraju Wielki Finał Szlachetnej Paczki. Po raz pierwszy w historii tej akcji, Szlachetne Paczki dotarły także na Łazarz! Szlachetna Paczka to projekt, który co roku łączy tysiące osób: wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców. To akcja, która odpowiada na konkretne zapotrzebowania konkretnych ludzi postawionych w szczególnie trudnej sytuacji życiowej. 


 


06-12-2013
Ksawery... zniszczył dach
Ksawery... zniszczył dach

Orkan Ksawery, od 4 grudnia pustoszy Wielką BrytanięHolandięNiemcy i Polskę. Jego skutki odczuło również nasze osiedle, w tym budynek przy ulicy Romana Dmowskiego (blok nr 12-16). W rezultacie niszczycielskiej siły huraganu, niezbędne było w trybie pilnym dokonać wymiany 150 m. kw. pokrycia dachu papą termozgrzewalną. 


 


02-12-2013
Dla dzieci i ... nie tylko!
Dla dzieci i ... nie tylko!

Dobre wieści dla Łazarza. Jak poinformował nas Radny Wojciech Woskowiak  Zastępca Prezydenta Poznania Mirosław Kruszyński wyraził zgodę na zamianę gruntów, przy ul. Dmowskiego, między miastem, a Spółdzielnią Mieszkaniową "Grunwald". Oznacza to, że w przyszłym roku plac zabaw zostanie rozbudowany. Środki na to zadanie, w kwocie 53.000 złotych, przeznaczyła Rada Osiedla św. Łazarz.


(C) 2009-2018 by LT Media Net sp z o.o.