Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
29-08-2014
Klub Krąg zaprasza!
Klub Krąg zaprasza!

Od pierwszych dni września trwają zapisy na zajęcia organizowane przez Klub Krąg Osiedlowy "Krąg" w sezonie 2014/2015. Klub tradycyjnie swoją propozycję skierował do wszystkich mieszkańców naszego osiedla i dzielnicy, niezależnie od wieku! Informacje i zapisy od poniedziałku do piątku w godz. od 13:00 do 19:00. w sekretariacie klubu. Więcej szczegółów o zajęciach na stronie klubowej www.klubkrag.pl (tam też można skorzystać z naszego formularza zgłoszeniowego).


20-08-2014
Posumowanie pierwszego półrocza

W poniedziałek 15 sierpnia w Klubie Osiedlowym Krąg na Plenarnym posiedzeniu zebrała się Rada Osiedla "Łazarz", która dokonała oceny działalności Osiedla Łazarz w drugim kwartale bieżącego roku. Rada zaopiniowała także zmiany kadrowe w kierownictwie admnistracji Osiedla "Łazarz". W zebraniu wziął udział Prezes Zarządu Spółdzielni Mieszakniowej "Grunwald" pan Ekspedyt Piotr Wrociński.


21-07-2014
Ładniejsze podwórko
Ładniejsze podwórko

Poprawia sie estetyka naszych budynków i ... podwórek. W ostatnim czasie zakończono prace związane z remontem nawierzni podwórza budynków: przy ul. Romana Dmowskiego nr.nr.2a – 6 / Lodowa 5-7.


16-07-2014
Herbatka w Ogrodzie Łazarz
Herbatka w Ogrodzie Łazarz

W piękne lipcowe popołudnie wolontariusze ze Stowarzyszenia Kasztelania Ostrowska wspólnie z Klubem Krąg zaprosili dużych i małych mieszkańców osiedla do Ogrodu Łazarz na "Spotkanie pod wierzbą", czyli - nowy cykl spotkań przyrodniczo-ekologicznych. Przygotowano moc frapujących atrakcji.


14-07-2014
Nowa sieć cieplna
Nowa sieć cieplna

Od 23 czerwca trwa na zlecenie firmy Dalkia budowa sieci cieplnej. Cieplik będzie doprowadzony do budynków spółdzielczych przy ul. J. Łukaszewicza, K. Potockiej i R. Dmowskiego. Z tego powodu nieprzejezdna jest ulica K. Potockiej pomiędzy ulicami R. Dmowskiego i J. Łukaszewicza. Utrudniony jest także przejazd przez skrzyżowanie ulic Dmowskiego i Potockiej. Wykonawcą inwestycji jest firma P.U.C. MAX- REM z Poznania.


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.