Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
19-01-2015
O likwidacji piecyków gazowych i ... nie tylko
O likwidacji piecyków gazowych i ...  nie tylko

"Zależy mi na likwidacji junkersów" tak portal lazarz.pl zatytułował  rozmowę z panem Zdzisławem Nowakiem, "nowym" kierownikiem Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald. Wywiad został opublikowaną na stronach portalu w minioną niedzielę w godzinach rannych, wywołując z miejsca, spore zainteresowanie internautów.  


16-01-2015
Certyfikat energetyczny
Certyfikat energetyczny

W roku 2015 Administracja Osiedla Łazarz zobowiązana jest wykonać świadectwa charakterystyki energetycznej budynku (certyfikat energetyczny) dla wszystkich budynków  znajdujących się w zasobach zasobów Osiedla. Obowiązek sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków wynika z przepisów Dyrektywy 2002/91/WE Parlamentu Europejskiego z dnia 16 grudnia 2002 r. w sprawie charakterystyki energetycznej budynków.  Na podstawie tej dyrektywy w Polsce zmieniono przepisy Prawa Budowlanego, a także odpowiednie przepisy wykonawcze. 


13-01-2015
Śmieciowy alert!
Śmieciowy alert!

Administracja Osiedla Łazarz konsekwentnie monituje firmę FB serwis o przestrzeganie terminów wywozu śmieci oraz usuwanie odpadów zalegających przy śmietnikach.


 


09-01-2015
Uwaga! Kradną!
Uwaga! Kradną!

Od grudnia minionego roku mieszkańcy naszego osiedla borykają się z plagą włamań do piwnic. Pozna stratami prywatnymi wszyscy lokatorzy ponoszą koszty w związku z naprawą drzwi wejściowych wymian zamków oraz kłódek.


05-01-2015
Noworoczny „prezent”
Noworoczny „prezent”

Mozna by to nazwac "noworocznym prezentem”! Z początkiem nowego roku została odmalowana kolejna klatka schodowa, pralnia oraz suszarnia w budynku przy ul. Hetmańskiej 57. Dziękujemy!


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.