Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
23-01-2015
Wizytacja śmietników dokonana
Wizytacja śmietników dokonana

Nowy dyrektor GOAP Bartosz Wieliński zwizytował Poznań, aby na własne oczy zobaczyć, jak wygląda bałagan śmieciowy, po rewolucji, jaką z początkiem roku zgotowały nam władze Poznania. W miniony czwartek w pierwszym dniu swego urzędowania dyr. Wieliński pojawił w wybranych lokalizacjach, aby sprawdzić, czy śmietniki wciąż są przepełnione. Zawitał także na Łazarz zaglądając min. na podwórka przy Rynku Łazarskim, ul. Wojciecha Cybulskiego i Józefa Chociszewskiego. Lustracja zapewne potwierdziła czarny sen nowego szefa GOAP. Jednak mieszkańcy Łazarza trzymają kciuki za „nową (nomen omen) miotłę”! Dyrektorze do dzieła! 


21-01-2015
Trzy topole
Trzy topole

Za zgodą Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Poznania zostały wycięte trzy topole, które zagrażały bezpieczeństwu mieszkańców budynku przy ulicy Głogowskiej 91 A-C.


20-01-2015
Zebranie Rady Osiedla

W poniedziałek 19 stycznia 2015 roku odbyło się w Klubie Krąg pierwsze w nowym roku posiedzenie plenarne Rady Osiedla „Łazarz” Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald”. Większość punktów porządku obrad dotyczyła spraw związanych z lokalami użytkowymi znajdującymi się w zasobach naszego osiedla. Omówiono także planowane w najblizszym czasie prace remontowe.


19-01-2015
O likwidacji piecyków gazowych i ... nie tylko
O likwidacji piecyków gazowych i ...  nie tylko

"Zależy mi na likwidacji junkersów" tak portal lazarz.pl zatytułował  rozmowę z panem Zdzisławem Nowakiem, "nowym" kierownikiem Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald. Wywiad został opublikowaną na stronach portalu w minioną niedzielę w godzinach rannych, wywołując z miejsca, spore zainteresowanie internautów.  


16-01-2015
Certyfikat energetyczny
Certyfikat energetyczny

W roku 2015 Administracja Osiedla Łazarz zobowiązana jest wykonać świadectwa charakterystyki energetycznej budynku (certyfikat energetyczny) dla wszystkich budynków  znajdujących się w zasobach zasobów Osiedla. Obowiązek sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej budynków wynika z przepisów Dyrektywy 2002/91/WE Parlamentu Europejskiego z dnia 16 grudnia 2002 r. w sprawie charakterystyki energetycznej budynków.  Na podstawie tej dyrektywy w Polsce zmieniono przepisy Prawa Budowlanego, a także odpowiednie przepisy wykonawcze. 


(C) 2009-2018 by LT Media Net sp z o.o.