Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
27-09-2015
Sezon grzewczy rozpoczęty
Sezon grzewczy rozpoczęty

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu uprzejmie informuje, że Veolia Energia Poznań S.A. w poniedziałek 28 września 2015 roku rozpoczęła ogrzewanie zasobów Spółdzielni. To niechybny znak, że zima  zbliza się do nas wielkimi krokami!


26-09-2015
HejtStop!
HejtStop!

Mamy problem z nienawiścią - jest jej tyle, że czasem jej nie zauważamy. W Polskich miastach pełno jest nienawistnych bazgrołów, rasistowskich wypocin i Gwiazd Dawida na szubienicy. Po prostu hejtów. I nawet, jeśli je widzimy, nie reagujemy. Bo jak? Projekt Hejtstop został stworzony po to, żeby reagować się dało.


13-09-2015
Solidarni z uchodźcami
Solidarni z uchodźcami

Przez Europę przetacza sie największy od zakończenia drugiej wojny światowej exodus wojennych uchodźców. W minioną sobotę 12 września przypadał międzynarodowy dzień solidarności z uchodźcami, którzy teraz tak bardzo potrzebują naszego wsparcia. Mieszkańcy Osiedla łazarz też się włączyli! Zapraszamy do galerii.


07-09-2015
Zapraszamy do Kręgu!
Zapraszamy do Kręgu!

Od pierwszych dni września trwają zapisy na zajęcia organizowane przez Klub Krąg Osiedlowy "Krąg" w sezonie 2015/2016. Klub tradycyjnie swoją propozycję skierował do wszystkich mieszkańców naszego osiedla i dzielnicy, niezależnie od wieku! Informacje i zapisy od poniedziałku do piątku w godz. od 13:00 do 19:00. w sekretariacie klubu. Więcej szczegółów o zajęciach na stronie klubowej www.klubkrag.pl (tam też można skorzystać z naszego formularza zgłoszeniowego).


10-08-2015
Posumowanie pierwszego półrocza

W poniedziałek 10 sierpnia w Klubie Osiedlowym Krąg na plenarnym posiedzeniu zebrała się Rada Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu. Rada dokonała oceny działalności Osiedla w drugim kwartale bieżącego roku, pozytywnie opiniując sprawozdanie Kierownictwa Osiedla (zob. porządek obrad). Większość punktów porządku obrad dotyczyła spraw związanych z lokalami użytkowymi znajdującymi się w zasobach naszego osiedla.


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.