Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
26-09-2015
HejtStop!
HejtStop!

Mamy problem z nienawiścią - jest jej tyle, że czasem jej nie zauważamy. W Polskich miastach pełno jest nienawistnych bazgrołów, rasistowskich wypocin i Gwiazd Dawida na szubienicy. Po prostu hejtów. I nawet, jeśli je widzimy, nie reagujemy. Bo jak? Projekt Hejtstop został stworzony po to, żeby reagować się dało.


13-09-2015
Solidarni z uchodźcami
Solidarni z uchodźcami

Przez Europę przetacza sie największy od zakończenia drugiej wojny światowej exodus wojennych uchodźców. W minioną sobotę 12 września przypadał międzynarodowy dzień solidarności z uchodźcami, którzy teraz tak bardzo potrzebują naszego wsparcia. Mieszkańcy Osiedla łazarz też się włączyli! Zapraszamy do galerii.


07-09-2015
Zapraszamy do Kręgu!
Zapraszamy do Kręgu!

Od pierwszych dni września trwają zapisy na zajęcia organizowane przez Klub Krąg Osiedlowy "Krąg" w sezonie 2015/2016. Klub tradycyjnie swoją propozycję skierował do wszystkich mieszkańców naszego osiedla i dzielnicy, niezależnie od wieku! Informacje i zapisy od poniedziałku do piątku w godz. od 13:00 do 19:00. w sekretariacie klubu. Więcej szczegółów o zajęciach na stronie klubowej www.klubkrag.pl (tam też można skorzystać z naszego formularza zgłoszeniowego).


10-08-2015
Posumowanie pierwszego półrocza

W poniedziałek 10 sierpnia w Klubie Osiedlowym Krąg na plenarnym posiedzeniu zebrała się Rada Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" w Poznaniu. Rada dokonała oceny działalności Osiedla w drugim kwartale bieżącego roku, pozytywnie opiniując sprawozdanie Kierownictwa Osiedla (zob. porządek obrad). Większość punktów porządku obrad dotyczyła spraw związanych z lokalami użytkowymi znajdującymi się w zasobach naszego osiedla.


10-08-2015
Zmiana lokalizacji Biuro Obsługi Klienta ZM GOAP
Zmiana lokalizacji Biuro Obsługi Klienta ZM GOAP

Szanowni Państwo, ZM GOAP na swojej stronie internetowej (www.goap.org.pl) poinformował, że dotychczasowe Biuro Obsługi Klienta przy ul. przy ul. Św. Michała 43 zostało zlikwidowane. Osoby, które chcą złożyć deklaracje śmieciowe, czy reklamacje muszą udać się do nowej siedziby znajdującej się w budynku Urzędu Miasta przy ul. 3 Maja 46, na parterze.


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.