Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
16-11-2015
Rada Osiedla obradowała

W Klubie Osiedlowym Krąg, w poniedziałek szetnastego listopada 2015 roku na plenarnym posiedzeniu zebrała się Rada Osiedla „Łazarz” Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald” w Poznaniu. Rada Osiedla zatwierdziła projekt planu finansowego Osiedla na 2016r oraz planu rzeczowo – finansowego remontów na 2016r. W zebraniu wzięli udział członkowie rady oraz kierownictwo osiedla. Porządek zebrania znajdą Państwo:tutaj


04-11-2015
Rada Osiedla
Rada Osiedla

W Klubie Osiedlowym Krąg, w środę czwartego listopada 2015 roku na plenarnym posiedzeniu zebrała się Rada Osiedla „Łazarz” Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald” w Poznaniu. Rada Osiedla dokonała oceny działalności Osiedla i Klubu Osiedlowego Krąg w trzecim kwartale bieżącego roku. W zebraniu wzięli udział członkowie rady oraz kierownictwo osiedla. Porządek zebrania znajdą Państwo:tutaj. Zapraszamy także do naszej galerii.


30-10-2015
Poezja na murach
Poezja  na murach

Po Jeżycach i Wildzie przyszła kolej na Łazarz - także i tu na murach kamienic przy rynku Łazarskim oraz Lodowej i Stablewskiego pojawiły się murale z wierszami. Na ścianach budynków przy zbiegu Rynku Łazarskiego i Lodowej oraz Lodowej i Stablewskiego możemy przeczytać  fragment wiersza Krystyny Mikobędzkiej "Jestem do znikania" oraz tekst stworzony przez samych mieszkańców.  Szczególnie  ciekawym wydaje się być wiersz Tomka Genowa, powstały w wyniku rozmów na Rynku Łazarskim.


27-10-2015
Sezon ogrodowy zakończony
Sezon ogrodowy zakończony

W poniedziałek 26 października w Kręgu, na specjalnym posiedzeniu zebrała się „Rada Programowa” Ogrodu Łazarz, podsumowując zakończony właśnie sezon ogrodowy. Gośćmi specjalnymi byli: pani Maria Łazarz - przewodnicząca Komisji Społeczno - Kulturalnej Rady Osiedla i pan Jerzy Babiak - przewodniczący Rady Osiedla „Łazarz” SM „Grunwald”. 


20-10-2015
Posiedzenie Rady Osiedla

W Klubie Osiedlowym Krąg  19.10.2015r  na  plenarnym posiedzeniu zebrała się Rada Osiedla "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej "Grunwald" (zob. porządek obrad). Podczas obrad osiedlowi radni min.: zaopiniowali montaż szlabanów ograniczających wjazd na posesje budynków przy ul. Florian Stablewskiego nr 6  i  nr.nr 10-16. Wydali opinię w sprawie rozebrania  murków na posesji ul. F. Stablewskiego 6. Została takze podjęta uchwała w sprawie wystąpienia o kredyt na remont elewacji budynku przy ul. Parkowa 1- 3/Śniadeckich 26-28-30. Ustalono także termin spotkania z mieszkańcami budynku przy ul. Łukaszewicza 20A w sprawie lokalu handlowego.


(C) 2009-2019 by LT Media Net sp z o.o.