Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
20-11-2014
"Zielony Poznań" - sukcesem Osiedla Łazarz!

Wiemy, które ogródki, działki i kwietniki są w naszym mieście są najpiękniejsze. A to dzięki zakończonej 21. edycji konkursu "Zielony Poznań". 19 listopada Prezydent Ryszard Grobelny podczas uroczystej gali wręczył nagrody zwycięzcom.. A wśród wyróżnionych jest  SM."Grunwald"!

Do tegorocznej rywalizacji konkursu "Zielony Poznań" zgłoszonych zostało ponad sześć tysięcy obiektów, z czego 115 pochodziło z Łazarza. Do II etapu zakwalifikowanych zostało 97. Laureatów wybrała Miejska Komisja Konkursowa złożona z przedstawicieli Urzędu Miasta Poznania, Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Katedry Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu i Katedry Roślin Ozdobnych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Okręgowego Zarządu Polskiego Związku Działkowców w Poznaniu oraz Towarzystwa Miłośników Miasta Poznania.

W gronie nagrodzonych znalazły się także łazarskie rodzynki. Szczęśliwi laureataci z naszej dzielnicy to: MTP i Osiedle Łazarz Spółdzielni Mieszkaniowej „Grunwald”!

Międzynarodowe Targi Poznańskie otrzymały II nagrodę w kategorii zieleńce, kwietniki osiedlowe, zakładowe, szkolne. W kategorii pasy zieleni za inicjatywę utworzenia i estetyczne utrzymanie zieleni wyróżniona została  Spółdzielnia Mieszkaniowa "Grunwald" za zieleń przed blokiem przy ul. F. Stablewskiego 5/7.  Gratulujemy!

(C) 2009-2022 by LT Media Net sp z o.o.