Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
21-11-2014
Przyjaciel MOPR-u

Jak co roku, 21 listopada przypada święto pracownika socjalnego. W trakcie okolicznościowych uroczystości obok wyróżnień za pracę socjalną wręczane są odznaczenia "Przyjaciela MOPR".  W tym roku w gronie odznaczonych znalazł sie Klub Osiedlowy Krąg!

W piątek w Sali Białej Urzędu Miasta Poznania Prezydent Miasta Poznania pan Ryszard Grobelny spotkał się z pracownikami Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Poznaniu. Podczas uroczystości dyrektor Włodzimierz Kałek wręczył  odznaczenia "Przyjaciela MOPR - u". To poznańska tradycja, dzięki której wyróżnienie otrzymują osoby lub instytucje bezinteresownie wspierające i służące pomocą potrzebującym. Miło nam poinformować, iż jedną z trzech wyróżnionych osób został Kierownik Klubu Krąg – pan Janusz Heller. Wyróżnienie zostało przyznane Klubowi Krąg za pięcioletnią współpracę naszej placówki z filiami  Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Poznaniu podczas organizacji Festiwali Aktywnych Społeczności Lokalnych. Za docenienie naszej pracy i ogromne wyróżnienie dziękujemy!

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu jest jednostką organizacyjną Miasta Poznania realizującą zadania z zakresu pomocy i integracji społecznej, wsparcia rodziny i pieczy zastępczej oraz rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych.

 

(C) 2009-2022 by LT Media Net sp z o.o.