Administracja   Rada Osiedla   Nasze Osiedle
Kronika osiedlowa
02-05-2014
Warsztaty meblowe

Już w środę 7 maja zapraszamy do naszego łazarskiego ogródka na warsztaty z tworzenia mebli. Do naszej redakcji nadszedł w tej sprawie list nadesłany przez Agatę Kochaniewicz z Generatora Malta, a adresowany, także do Nas Spółdzielców.  Tekst listu poniżej.  

Drodzy Mieszkańcy Łazarza!                                                                                 W najbliższą środę, 7 maja o godzinie 17 zapraszamy Was [do Ogrodu Łazarz - przyp. red.] na warsztaty z tworzenia mebli. Chcemy zacząć realizować już nasze pomysły i marzenia, którymi się wspólnie podzieliliśmy na kwietniowych warsztatach. Przede wszystkim musimy mieć na czym w ogrodzie siedzieć. Dlatego na początku zajmiemy się  konstruowaniem ławek, stołów i siedzisk. Część ławek będzie do odświeżenia i nadania im nowego animuszu, a część stworzymy od podstaw. Wszystko techniką ZRÓB TO SAM przy czujnym oku studentów SOFu :)
Zapewniamy potrzebne narzędzia, aczkolwiek każdy młotek czy szlifierka się przydadzą! Na ostatnich warsztatach padł również pomysł stworzenia huśtawki oraz biblioteczki. Czy znajdą się wśród Was chętni do podjęcia tego wyzwania? 
Chcemy również, żeby ŚRODA była regularnym dniem spotkań w Ogrodzie Łazarz. Dniem, w którym zawsze będzie wiadomo, że ktoś w ogrodzie jest i można działać. Zaczynamy od tego tygodnia i będziemy spotkania środowe kontynuować przez najbliższe miesiące. Spotykać się będziemy też zawsze o godz. 17. Oczywiście niektóre wydarzenia typu warsztaty czy spektakle będą odbywać się też w weekendy (środa nie będzie jedynym dniem aktywności, ale zawsze stałą porą spotkań). 
Mamy nadzieję, że większości z Was ten termin będzie pasował. 
Jeszcze raz zapraszamy na warsztaty mebli ogrodowych!
PS! Przyjechały do Ogrodu baniaki na wodę, musimy się zastanowić gdzie je postawić w ogrodzie.
Pozdrawiam majówkowo !                                                                                     Agata Kochaniewicz

(C) 2009-2020 by LT Media Net sp z o.o.